O lodním bazaru:

   Náš lodní bazar je tak trochu výjimečný jak svým výhradním zaměřením na motorové obytné lodě a hausbóty, tak i jasným původem a dlouhodobou prověřeností nabízených strojů. Český lodní trh s ojetými loděmi obecně nenabízí příliš mnoho - lodí je málo, často narazíte na plavidla vodních nadšenců postavená amatérsky po garážích v dobách dávno minulých a skutečně dobrých lodí je jako šafránu. Naše nabídka je jiná! Všechna nabízená plavidla pocházejí z renomovaných evropských loděnic, všechny lodě známe osobně a jsme jejich provozovateli. Lodě pravidelně servisujeme a vedeme podrobné záznamy. Veškerá plavidla mají platnou technickou kontrolu, jsou schválena do provozu na vodních cestách České republiky, plavidla s plynovými spotřebiči mají platnou plynovou revizi

Transporty lodí

   Jako doplněk našich služeb nabízíme možnost přepravy rekreačních plavidel po celé Evropě za mimořádně výhodné ceny. Od malých lodí přepravovaných lehkými nákladními vozy se speciálními přívěsy po těžké nadrozměrné transporty na speciálně upravených kamionech s doprovodnými vozidly. V případě zájmu jsme schopni zajistit přepravu lodí i po vodě, zajistíme posádky a naplánujeme trasu přeplavby.

Investiční příležitost

   Koupě lodi může být též dobrou investiční příležitostí - pokud se jedná o typ plavidla vhodného k charteru. Po předchozích konzultacích nabízíme zařazení takové lodě do naší charterové flotily v České Republice. Návratnost investice se pohybuje obvykle od 4 do 15 let a závisí mimo jiné na poměru dní charterových a majitelských, tzn. doby kterou loď využívá majitel ke svým privátním účelům. Nejlevnějších lodě, které jsou zařaditelné do naší flotily, představují investici ve výši cca 2 milionů Kč

SP Praha s.r.o., lodní provoz

   Záleží nám na každém konkrétním požadavku, garantujeme naprostou serióznost. Při údržbě a provozu nabízených lodí používáme pouze značkové náplně, pravidelnému servisu věnujeme nadstandardní péči. Garantujeme též 100% původ lodí, každý stroj můžeme doložit od spuštění na vodu až po současnost.

Náhradní díly

   Pokud v průběhu provozování lodě dojde k závadě vyžadující dovoz speciálního dílu, který není v ČR dostupný, zajistíme jeho dovoz nebo i kusovou výrobu a následný dovoz v zahraničí.


Kontaktní informace
SP Praha s.r.o.

Provoz, prodej a pronájmy rekreačních lodí a hasbótů
Komunardů 43
170 00 Praha 7

Email:
sppraha@sppraha.cz


Tel.:
281 932 666
281 930 708


Lodní weby:
Evropské hausbóty
Půjčovna lodí Vltava
Půjčovna lodí Baťův kanál
Výletní plavby pro nejmenší
Přívoz Úholičky - Husinec
Kapitánské kurzy

NAVRCHOLU.cz